Bilgi Kozası Anaokulu’nda Çocuklarlaydık!

By 23 Mayıs 2020 Haberler

Bugün Bilgi Kozası Anaokulu’nun Kemerburgaz ve Etiler şubelerinde birer derse misafir olduk ve 4 yaş sınıfının doğayı korumak ve dernek olmakla ilgili birbirinden zihin açıcı ve yaratıcı sorularını cevapladık. Cevapladık diyoruz ama aslında cevaplamaktan öte onların dünyalarında uzun bir yolculuk yaptık ve onların doğa algısının içine daldık desek daha doğru olacak galiba. ?

Birbirinden meraklı, kendini açık bir şekilde ifade eden ve biz yetişkinlerin kendilerine sormayı çoğu zaman akıllarına getirmediği soruları büyük bir heyecanla bize soran 30 çocukla bir araya gelmiş olmak hala yüreğimizi nasıl kıpırdatıyor bilemezsiniz! Mutluluğumuz ve heyecanımız hep taze kalacak çocuklarla doğayı konuşmaya dair. ??

 

Kozalak Derneği’ni derslerine davet eden Bilgi Kozası Anaokulu yöneticileri Esra ve Zeynep öğretmene ve dersi kolaylaştıran Yasemin, Halime, Hazal ve Derya öğretmene de çokça teşekkür ediyoruz. Umuyoruz ki yeniden karşılaşırız, büyük çemberler etrafında buluşup sonrasında koşarak bir ağaca sarılabildiğimiz günlerde… ❤️??